O nas

Witamy wszystkich rodziców, którzy zmagając się z rzeczywistością pracują, chcąc zapewnić swoim pociechom jak najlepszą opiekę podczas swojej nieobecności.

Wszystko dla Twojego dziecka

My sami jesteśmy rodzicami i na bazie własnych doświadczeń stworzyliśmy miejsce, gdzie Wasze i nasze dzieci mogą spędzać czas w sposób rozwijający ich umiejętności i wyobraźnię, aż do waszego powrotu z pracy. Psotne Stópki powstały z myślą o dzieciach, które będą mogły odkrywać, eksperymentować, próbować i gromadzić doświadczenia. Dzieci uczą się poprzez wszystko co robią, ciekawe wiedzy wciąż poszukują nowych wyzwań. 

Idealne miejsce

Nasza placówka mieści się w przestronnym domu z tarasem i dużym ogrodem w sąsiedztwie parku w dzielnicy Stabłowice. Dom jest odpowiednio dostosowany do potrzeb małych dzieci. Mała grupka, odpowiednia ilość opiekunek - maksymalnie ośmioro podopiecznych przypada na jedną opiekunkę w grupie wiekowej od jednego roku do lat trzech. Pozwala nam to zapewnić komfort i indywidualne podejście do każdego z Podopiecznych. 

Bezpieczeństwo

Dużą wagę przykładamy do komunikacji z Rodzicami, aby na bieżąco wiedzieli o wszystkich istotnych zdarzeniach i sukcesach maluchów. 

Kadrę Psotnych Stópek tworzy zespół osób z doświadczeniem w opiece nad małymi dziećmi, spełniający wymogi kwalifikacyjne wskazane w ustawie dotyczącej opieki nad dziećmi do lat 3.

Miło Nam Państwa poinformować, że posiadamy:

  •   wpis do ewidencji żłobków niepublicznych, prowadzonych przez Gminę Wrocław
  •   pozytywną opinię Komendanta Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu
  •   pozytywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Wrocławiu
Nadzór nad Żłobkiem Niepublicznym PSOTNE STÓPKI prowadzi :
Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych 
Urzędu Miejskiego Wrocławia 
tel. 71/777-86-99 
mail: wzd@um.wroc.pl